František Jiroudek
Zátiší s lebkou
Id: 389201
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1106x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
43 000 Kč