František Jiroudek
Zázrivá
Id: 252101
olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1684x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč