František Jiroudek
Židle s ovocem
Id: 768
olej/plátno, rozměr plátna 80 x 61 cm, signováno vlevo dole Jiroudek, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2738x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
21.1.2014, 21:20:00
12.12.2013 | 8:51 | 12 000 Kč |