František Kaván
Jarní nálada
Id: 130301
olej/plátno, rozměr 37 x 44 cm, signováno vpravo dole, popsáno Kaván Květy, doba vzniku do roku 1910, lehce prohnuté plátno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2962x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
42 000 Kč