František Kaván
K večeru
Id: 245802
olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, značeno a popsáno ve spodní části, poškozený rám, v minulosti odborně čištěno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz pochází z pozůstalosti autorovy manželky
zobrazeno: 2923x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
66 500 Kč
Příhozy: 51