František Kaván
Když odkvétají pampelišky
Id: 159004
olej/plátno/lepenka, rozměr 40 x 52 cm, signováno a popsáno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný posudek Jitky Boučkové - historičky umění, autorky publikace "František Kaván" z roku 1981 vydané Východočeskou galerii Pardubice, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4154x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
72 001 Kč
Příhozy: 73