František Kaván
Kozlov od Libuně
Id: 330301
olej/lepenka, rozměr cca 25,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, doba vzniku těsně po roce 1900, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5110x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 50