František Kaván
Krajina
Id: 279205
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo nahoře, plátno ve spodní části nastaveno autorem viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 8237x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
38 000 Kč