František Kaván
Krajina s řekou
Id: 203304
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 42 cm, značeno vlevo dole, drobné poškození v malbě, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2645x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč