František Kaván
Krajina se stromem
Id: 307202
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 8214x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
130 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 104