František Kaván
Letní krajina
Id: 307201
olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, popsáno, dekorativně rámováno, mírně prohnutá lepenka, oděrky na rámu, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 4992x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
88 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 99