František Kaván
Letní nálada
Id: 447901
olej/karton, rozměr 36 x 48 cm, značeno a popsáno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko (viz foto), rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1398x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
37 000 Kč
Účastníci: 18