František Kaván
Letní nálada na Vysočině
Id: 191301
olej/lepenka, rozměr 34 x 44,5 cm , signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1920, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu, uveden v soupisu díla Fr. Kavána vydaného v roce 2018, strana 511, č. 13/68,
zobrazeno: 8652x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 62