František Kaván
Letní políčka
Id: 100601
olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3658x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 78