František Kaván
Letní ráno
Id: 295601
olej/lepenka, rozměr 25 x 36 cm, značeno a popsáno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz volně vložen v rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 2424x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 600 Kč
Příhozy: 48