František Kaván
Motiv vítanovský
Id: 105801
olej/karton, rozměr 38 x 50 cm, signováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2456x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
26 001 Kč