František Kaván
Mrazívé ráno
Id: 286401
olej/karton, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce znečištěno pod sklem, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4678x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 64