František Kaván
Na Hlinecku
Id: 1335
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, včetně popisu, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem
zobrazeno: 3963x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
37 000 Kč