František Kaván
Na pastvině
Id: 2186
olej/lepenka, rozměr 39 x 50 cm, signováno vlevo dole, čištěno, rámováno, posudek PhDr. Jaroslava Pelikána přiložen
zobrazeno: 3023x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 500 Kč