František Kaván
Nový mlýn u Bojanova
Id: 170401
kombinovaná technika/tempera/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 31 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7223x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 75