František Kaván
Od Hrdoňovic k večeru
Id: 400301
olej/tempera/karton, rozměr 30 x 42,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti autorem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3197x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 49