František Kaván
Od našeho domu v Libuni
Id: 157834
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno, k obrazu přiložen dopis Pavly Kavánové vztahující se k prodeji tohoto obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3061x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 71