František Kaván
Po dešti
Id: 413506
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5286x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
65 000 Kč