František Kaván
Podzimní nálada
Id: 199303
olej/lepenka, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní lehce poškozené rámování, stav obrazu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3402x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč