František Kaván
Podzimní nálada
Id: 301701
olej/karton, rozměr 20,5 x 29,5 cm, značeno s věnováním vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6656x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 63