František Kaván
Pohled na vesnici s kostelíkem
Id: 210
olej/plátno nalepené na plátnem potaženém kartonu, rozměr 25,5 x 17,5 cm, signováno LD, vlasová prasklina táhnoucí se napříč obrazem, velice kvalitní plenérové malba kolem roku 1910, rámováno v novodobém rámu
zobrazeno: 3775x
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
25 000 Kč
24.1.2013, 20:20:00
15.1.2013 | 17:29 | 25 000 Kč |