František Kaván
Polní cesta
Id: 378204
olej/lepenka, rozměr 40 x 51 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2240x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 59