František Kaván
Předjaří (Moravské Křižánky)
Id: 294201
olej/plátno, rozměr viditelný 38 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, štítek s datací na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3649x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 70