Čas na serveru 11:43:35

František Kaván
Remízek

Id: 539101

Remízek

  •  / Remízek / František Kaván
  •  / Remízek / František Kaván
  •  / Remízek / František Kaván

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 318x

Vyvolávací cena:

9 000

2024,12-1,03,20,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu