František Kaván
Remízek
Id: 539101
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 318x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč
2024,12-1,03,20,38,00
minimální příhoz 500 Kč