František Kaván
Rozkvetlá louka
Id: 206002
olej/lepenka, rozměr 24,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, doba vzniku kolem roku 1905
zobrazeno: 3757x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč