František Kaván
Rozkvetlá louka
Id: 128503
olej/karton, rozměr ve výřezu 38 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3160x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
31 000 Kč