František Kaván
Rozkvetlé louky
Id: 119603
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole s datováním a věnováním, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 15645x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
85 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 83