František Kaván
Rozkvetlý kraj
Id: 109901
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 25 x 36 cm, signováno vpravo dole, původní rámování lehce poškozeno, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7035x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 78