František Kaván
Samota v poli
Id: 2135
olej/karton, rozměr 24,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, původní poškozené rámování, jedná se o zřídka se vyskytující obraz, těsně po roce 1900 z období Železnice, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4717x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 57