František Kaván
Snopy
Id: 234301
olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti rentoilován, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5330x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
54 000 Kč