František Kaván
Stráňka se smolničkou za vedra u Štěpánovic
Id: 409701
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1712x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
51 000 Kč
Účastníci: 18