František Kaván
Třešeň u Rváčova
Id: 440001
olej/karton, rozměr 56 x 74 cm, značeno a popsáno vpravo dole, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 2521x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
64 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 59