František Kaván
Trosky
Id: 378201
olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6577x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
150 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 107