František Kaván
Trosky z Hrdoňovických skal
Id: 286402
olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, znečištěno pod sklem, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2153x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 49