František Kaván
U Rváčova
Id: 245803
olej/plátno, rozměr 40 x 52 cm, značeno a popsáno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz pochází z pozůstalosti autorovy manželky
zobrazeno: 5871x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
53 000 Kč