František Kaván
Večerní mráz
Id: 349201
olej/karton, rozměr 59 x 73 cm, značeno a popsáno vpravo dole, z přední části zaskleno muzealním sklem, nově rámováno, zadní část zasklena, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3883x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 60