František Kaván
Vlčí máky u Sedmihorek
Id: 426608
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 9572x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
155 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 103