František Kaván
Vosí sezona
Id: 370402
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 12 x 17 cm, značeno vlevo dole hůře čitelně, oděrky na rámu, jedná se o studii k obrazu uvedeného v soupisu autorova díla, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1669x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 611 Kč