František Kaván
Vranov
Id: 319703
olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 20 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6061x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
200 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 117