František Kaván
Vrbičky
Id: 266401
olej/papír/karton, rozměr 24 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, původní poškozené rámování, jedná se o ranou práci kolem roku 1900, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6604x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 70