František Kaván
Vřesoviště
Id: 378202
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno hůře čitelně vpravo dole, poškozené novodobé rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1579x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
72 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 78