František Kaván
Z Besedických skal
Id: 104129
olej/lepenka, rozměr 29,5 x 21 cm, signováno, datováno 1899 a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený původní rám, na zadní straně výstavní razítka, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. M. Zachaře
zobrazeno: 2554x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 72