František Kaván
Z Vítanova jaro
Id: 198003
olej/lepenka, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2864x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 500 Kč