František Kaván
Zátoka
Id: 57501
olej/lepenka, rozměr 39,5 x 52 cm, signováno vlevo dole, obraz lehce poškozen, pomačkaná lepenka, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5171x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
62 500 Kč
Příhozy: 69