František Kaván
Zima
Id: 99502
olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4250x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 88